Bro’event olarak; Doğası ve büyüleyici atmosferi ile en az yirmi asırlık bir geçmişe sahip olan Büyükada’da 13 Mart 2019 Büyükada Koşusu 10 Temmuz Büyükada Gece Koşusu 13 Mart 2022 Büyükada Koşusu olmak üzere 3 koşu organizasyonu gerçekleştirdik.  Düzenlediğimiz koşularda bugüne kadar 26 farklı ülkeden toplam 3257 koşucu katılım sağladı. Kadın katılımcı oranı %43 Erkek katılım oranı %57 olarak ortaya çıkmaktadır.

Senenin ikinci yarışı gece koşusu konseptli versiyonu ile 22 Ekim tarihinde gerçekleştirecek olduğumuz Büyükada Gece Koşusu; mesafe isimlerini Büyükada’nın mevcut turistik tur rotalarından almaktadır. Yarım ada turu ( 5.5 Km), Tam Ada Turu ( 11.1 Km) ve İki Ada Turu ( 22.2 Km ) olmak üzere 3 farklı kategori yer almaktadır. Toplam 1500 kişinin katılımına sahne olacak olan yarış parkurunda; adanın yapısı gereği iniş ve çıkışlar bulundurmaktadır. Tüm parkur boyunca gerekli olan yerlerde yönlendirme hakemleri, şeritler ve yerlerde işaretler bulunmaktadır.
Tüm parkurlar asfalt zeminden oluşmaktadır ve katılımcıların yol koşularına uygun ayakkabı tercih edilmesi tavsiye edilir.

Büyükada Gece Koşusu Kurumsal Katılım

Şirket çalışanlarını bir araya getirmeyi ve harekete geçmelerine imkan tanımayı son derece önemsiyoruz. Büyükada Gece Koşusu ile bu mümkün. Büyükada’da koşu tutkunuzu şirket çalışanlarınız ile paylaşabilir ve bu heyecana birlikte ortak olabilirsiniz.

Büyükada Gece Koşusu kurumsal kayıt nasıl olmaktadır?

info@buyukadakosusu.com mail adresimize kurumsal kayıt ile ilgili mail atmanız yeterlidir. Ekip arkadaşlarımız sizinle son derece hızlı iletişim kurmaya özen göstereceklerdir. Toplam koşucu sayınız belli olduğunda ise, katılım bedeli kadarki tutarı sizlere faturalandırmaktayız. Ödeme gerçekleştirdikten sonra ise, belirtilen katılımcı kadar indirim kuponunu sisteme tanımlamaktayız. Bu aşamadan sonra katılımcılar buyukadagecekosusu.com sitemiz üzerinden ücretsiz bir şekilde kayıt olacaklardır. ( sistemde ücret görünse dahi, ödeme ekranına gelindiğinde herhangi bir ücret ödemesi gerçekleşmeden katılım onaylanacaktır.)