Bisiklet Sürmenin En Keyifli Etkinliği: Fişekhane Bisiklet Buluşmaları
Spor Ektinlikleri

Bisiklet Sürmenin En Keyifli Etkinliği: Fişekhane Bisiklet Buluşmaları

broeditor, 1 Ağustos 2022

Geçtiğimiz yıl ilk serisiyle büyük ilgi toplayan; bu yılk ilk buluşmaları Mayıs ve Haziran aylarında gerçekleştirdiğimiz Fişekhane Bisiklet Buluşmaları dört sürüşlük serisiyle katılımcılara benzersiz bir sürüş deneyimi sundu.

45 Kilometre uzunluğunda Zeytinburnu – Florya arasındaki güzergahta sürüş deneyimi için bisikletseverler Fişekhane’de bir araya geldi. Sürüş günlerinde Fişekhane’de uzmanlar tarafından yaptırılan ısınma hareketleriyle gün başlıyor. Isınma, lastik basınç havaları ve vites-fren ayarları derken Fişekhane’den çıkışla sürüş başlıyor.

Sürüş öncesi olduğu gibi, sırasınca da gruba bi mekaniker eşlik ediyor. Trafik içerisindeki güvenlik ise gruba arkadan takip eden Suzuki S-cross ile sağlanıyor. Kimsenin yüzünden gülücüğün eksik olmadığı gün, başladığı noktada Viyana Kahvesi’nden kahve eşliğinde son buluyor. Ve tüm bunlar Fişekhane Bisiklet Buluşmaları’nı özel bir etkinlik haline getiriyor. Gelin bu eşsiz deneyimi bir de katılımcılardan dinleyelim.

İsmail İleri ( 28 ), İnşaat Mühendisi

Fişekhane Bisikelt Buluşmaları’nda bizlere tüm kullanıcılara hitap edebilecek hız gruplarının oluşturulmasından, sürüş sonrası ikramları ve yaratılan hoş sohbet ortamına kadar akışı güzel oluşturulmuş bir tecrübe sunuldu. Pandemi süresince özlediğimiz, yeni insanlarla tanışma hissini spor aracılığıyla hatırlatan Fişekhane Bisiklet Buluşmaları’nda emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Yusuf Yalçın ( 25 ), Satış Danışmanı

Fişekhane Bisiklet Buluşmaları etkinlik öncesi, sırası ve sonrasında son derece profesyonel planlamaya sahip bir organizasyon olma özelliği taşıyor. Sürüş öncesinde bisikletlerin kontrol edilmesi ve bakımının yapılması, sürüş esnasında bisikletleri arkadan takip eden takip aracının olması ile son derece güvenli bir sürüş deneyimi sunarken, sürüş sonrası hoş sohbet eşlğinde hoş sohbet eşliğinde kahve ikramları ile yorgunluk atmamıza olanak tanıyor. Bu projenin hayata geçmesine olanak sağlayan herkese çok teşekkür ederim.

Hüseyin Türkmen ( 44 ), Kuaför

İlk defa katıldığım bu organizasyonda sürüş öncesi ikramları başta olmak üzere sürüş esnasında motorsiklet ve araç ile sağlanan kontrol sayesinde gayet güvenli keyifli bir sürüş deneyimi geçirdim. Sürüş bittiğinde ise Viyana Kahvesi’nden kahve içmek çok iyi geldi, enerjimizi tazeledi. Organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederim. Gelecek sürüşleri sabırsızlıkla bekliyorum.

” Fişekhane buluşmaları öncesi, anı ve sonrasıyla eşsiz bir deneyim “

Etkinlik videosunu izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.